تبلیغات
Loading by : javacity

آمار - دهمین کنفرانس آمار ایران

آمار

! به وب ما خوش آمدید

صفحه نخست تماس با ما RSS 2.0

درباره ما


پیام مدیر :
مدیر سایت :روشن پیام نور

آمار سایت

تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروزرسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید در :
» کاربر: Admin

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن ! به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید ! ذخیره كردن صفحه! اضافه کردن این وبلاگ به علاقه مندیها! لینک RSS

site map site map ror html site map
Add to Technorati

طراح قالب

طراح قالب :

Template.IRANMOB.tk

برای تبادل لینک اول ما را لینک کنید سپس به ما اطلاع دهید تا ما شما را لینک کنیم

دهمین کنفرانس آمار ایران

نوشته شده توسط : روشن پیام نور

دهمین کنفرانس آمار ایران  با همکاری انجمن آمار ایران 12 لغایت 14 مردادماه سال آینده در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

دبیر دهمین کنفرانس آمار ایران  هدف از برگزاری این کنفرانس را، گسترش فرهنگ آماری در کشور، پیشبرد مرزهای دانش، به روز نگهداشتن آگاهی جامعه دانشگاهی از علوم  روزمره آمار، ایجاد محلی جهت ارائه کارهای تحقیقاتی دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها، ایجاد زمینه های مشترک همکاری بین دانشگاهیان، آشنایی دانشگاهیان از کارهای علمی مراکز آماری کشور اعلام کرد و گفت: ایجاد زمینه های مشترک همکاری بین قشر دانشگاهی و کارشناسان اجرایی، آگاهی کارشناسان از نوآوری های آماری و تکنیک های جدید، بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات آموزشی و اجرایی آماری کشور، به هنگام نگهداشتن اطلاعات دبیران در رابطه با علم آمار، ایجاد زمینه های مشترک همکاری متقابل از دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس می باشد.

دکتر حسین جباری خامنه با اشاره به محورهای برگزاری این کنفرانس  گفت: این کنفرانس در کلیه زمینه های علوم آماری شامل: آمار نظری، آمار کاربردی، احتمال  و کاربرد آن، آمار زیستی، آمار رسمی، آموزش آمار و آمار در سایر علوم برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت آمار و نقش آن در جامعه، توسعه علمی شرط بقا و استمرار قدرتمند هر جامعه  دانست  و گفت: این توسعه تنها در پناه سعی و تلاش دانشمندان، دانش پژوهان، کاربران، دانشجویان و به­طور کلی تمامی علما و صاحب نظران علوم مختلف امکان پذیر است که در تحقق این امر، اشاعه علم آمار و کاربرد آن در همه زمینه ها در ارزیابی و نوآوری در علوم سهم بسزایی ایفا می نماید و نقش کلیدی دارد.

دکتر حسین جباری خامنه برگزاری میزگردها و کارگاه های آموزشی و تخصصی  در زمینه های مختلف علوم آماری را از جمله برنامه های این کنفرانس اعلام کرد و گفت: همزمان با برگزاری این کنفرانس نمایشگاه کتاب و نرم افزارهای آماری نیز  برپا می شود.

وی ضمن دعوت از دانشجویان، پژوهشگران و محققان دانشگاهی  رشته آمار برای شرکت و ارایه مقاله در این کنفرانس گفت: علاقمندان برای شرکت در این کنفرانس طبق اطلاعیه شماره 2 که متعاقباً اعلام خواهد شد فرصت دارند خلاصه مقالات  خود را به دبیرخانه کنفرانس در دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تبریز  ارسال کنند.

وی افزود: اطلاعات تکمیلی در خصوص دهمین کنفرانس ایران از طریق نشانی اینترنتی http://www.tabrizu.ac.ir/isc10 اطلاع رسانی میشود.

دکتر حسین جباری خامنه همچنین با بیان اینکه  در برگزاری  دهمین کنفرانس آمار ایران علاوه بر انجمن آمار ایران  همچنین بانک مرکزی مشارکت دارد، افزود: در طول برگزاری این کنفرانس همچنین استادان برجسته علوم آمار ایران و خارج حضور یافته و برای  شرکت کنندگان  به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

منبع:http://www.msrt.ir/sites/ravabetomomi/msrtnews/Lists/jsj/DispForm.aspx?ID=3242نویسندگان

امکانات

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوان

كد عكس تصادفی